KONST / Litografier / Färglitografi 12756377
*
nr 1275 6377
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Landskap med hus. Signerad, numrerad 80/99. Litografi på duk, 48x73 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 september 2019
kl 18:13:55
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/9 12:37:05
1
100 kr
11/9 10:14:08
2
200 kr
16/9 15:56:29
3
300 kr
16/9 15:57:25
3
350 kr
16/9 17:23:40
4
350 kr
16/9 17:23:40
3
350 kr (Budbetjänt)
16/9 17:25:58
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi grafik landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografi på duk litografier litografiskt blad svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Anders Palmér
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Läs om budbetjänten
nr 1275 6377
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Landskap med hus. Signerad, numrerad 80/99. Litografi på duk, 48x73 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 september 2019 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/9 12:37:05 | 1 | 100 kr |
11/9 10:14:08 | 2 | 200 kr |
16/9 15:56:29 | 3 | 300 kr |
16/9 15:57:25 | 3 | 350 kr |
16/9 17:23:40 | 4 | 350 kr |
16/9 17:23:40 | 3 | 350 kr (Budbetjänt) |
16/9 17:25:58 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders palmér färglitografi grafik landskap landskap med hus landskapsmotiv landskapsmåleri litografi litografi på duk litografier litografiskt blad svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09